Muğla Valiliği
Muğla Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Muğla Valiliği
Muğla Valiliği
İl Müdürlüğümüz Personel Durumu
Adı-Soyadı Ünvanı
Ömür ÖZDİL İl Müdürü
Selda GÜRBÜZ İl Müdür Yardımcısı
Veysel Şemsi GÜNER            İl Müdür Yardımcısı V.
İsmail CEYLAN İl Müdür Yardımcısı V.
Yusuf SARIKAYA               İl Müdür Yardımcısı V.
Fevzi ALTINSOY Şube Müdürü
Kenan GÜNERHAN Şube Müdürü
Bedri TUĞA Şube Müdürü
Aynur YALÇINTAŞ Şube Müdürü
Abdurrahim ELES Şube Müdürü
HUKUK BİRİMİ
Özlem DEDEOĞLU Avukat
Halil İslam BULUT Avukat
Fatih KOCAKAYA Avukat
Melek GÜMÜŞ * (İl Gıda Kontrol Lab.Md.) Memur 
PROJE VE YAPIM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Süheyla BAL Şube Müdürü
Işık ÇAKAN İnşaat Mühendisi
Nadi GİRGİN İnşaat Mühendisi
Eşref OKURSOY Makine Mühendisi
Hasan SARI Makine Mühendisi
Alper TÜRKMEN              Elektrik Elektronik Mühendisi
Mustafa KALYONCU Elektrik Teknikeri 
Taner PARLAK İnşaat Teknikeri
Hüseyin KUTLAY Teknisyen
YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mesut GÜL Şube Müdürü
Hüseyin AÇA İnşaat Mühendisi
Serkan ÖZKAN İnşaat Mühendisi
Barış NAZLIER İnşaat Mühendisi
Ece SARI Makine Mühendisi
Ersin ERTÜRK Makine Teknikeri
Murat TOZ                       V.H.K.İ.
Edip ÇETİNER Sağlık Memuru
ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Osman CANERİK İnşaat Mühendisi
Yusuf VEZİROĞLU İnşaat Mühendisi
Hasan Hüseyin SAMAN İnşaat Teknikeri (Ücretsiz İzin)
Hüseyin KAYAKIRAN İnşaat Teknikeri
Hüseyin TÜRK V.H.K.İ.
Osman DURAL Bilgisayar İşletmeni 
AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Özcan KARACA Şube Müdürü
Ferruh EYÜBOĞLU Şef 
Serkan NAZLI Düz İşçi 
İMAR VE PLANLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Melike ÖZER Şube Müdür Vekili
Ayfer KURDU Jeoloji Mühendisi
Selçuk ORAK Jeoloji Mühendisi
Mehmet AYHAN              Harita Mühendisi    
Ersin KÖSE  İnşaat Mühendisi (Ücretsiz izinli)
Fadıl ÖZTATLICI Makine Mühendisi
Onur DEMİRTAŞ Şehir Plancısı 
İsmet ESGİN ZORLU Şehir Plancısı
Nilay AKÇAY Şehir Plancısı
Ahmet KÖSEER Şehir Plancısı
Evcim OKULU Mimar 
Nurullah Sabit İSLAMOĞLU Mimar 
Emine OĞUZ Mimar 
Ahmet Emin ÖZEN V.H.K.İ. (Ücretsiz İzinli - Asker)
Recep KARAESMA V.H.K.İ.(Arşiv Görevlisi)
Arzu AKKAYA V.H.K.İ.
Ayşe GÜZEL GÖKMEN Büro Personeli
Nazenin BOZKURT  ** Harita Kadastro Teknikeri (Ula Beld.Personeli)
YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Pınar ÇAKIR                Şube Müdürü
Coşkun ÇELEBİ Harita Mühendisi
Fikriye KAYMAK V.H.K.İ.
T.V.K. 1 ve 2 NOLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Süleyman DONBALOĞLU Şube Müdür Vekili
Bekir ERDOĞAN Ziraat Mühendisi
Gülsen TAŞTAN Mimar                 
Tuğba ŞENGÜL Mühendis (Peyzaj Mimarı)
Başak ÇAHAN Şehir Plancısı
İmren ÇÖL ÖZTÜRK Şehir Plancısı
Özlem Beste ÇETİN Şehir Plancısı (Ücretsiz İzinli)
Esra KARAYILAN Jeoloji Mühendisi
Hüseyin ŞAHİN Harita Mühendisi    
Oktay TOKSÖZ Harita Mühendisi
Seyit HARTÜN Makine Mühendisi
Tuba TOPRAK Biyolog
Ahmet YILMAZ Tekniker
Lale Banu ÇINAR V.H.K.İ.
Hande DAŞKIN Teknisyen
Özer ÇOBAN Hizmetli 
Ferhat METİN Düz İşçi 
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Kamil YALÇIN Şube Müdürü
Hüseyin OTUR V.H.K.İ. (Mutemet)
Şeydanur DUMAN V.H.K.İ. (Ücretsiz İzinli)
Bülent GİRGİÇ Düz İşçi (Ambar-Ayniyat-Satın Alma Gör).
Saffet GÜNGÖR Düz İşçi (Muhasebe Görevlisi)
Önel KAHYA İdari Büro Görevlisi  (Döner Sermaye Görevlisi)
Ebru ALTUN YARALI Büro Personeli (Mutemet) 
Yeliz KAHYA İdari Büro Görevlisi  (Özl.İş.Per.Görevlisi)
Mine ÇİL V.H.K.İ. (Özl.İş.Per.Görevlisi)
Nihan AYDIN ÖZCAN V.H.K.İ. (Bilgi İşlem Sorumlusu)
Asil Kaan TOPALOĞLU Sürekli İşçi (Bilgi İşlem Sorumlusu) 
Mehmet Ali Ülkem ARSLAN V.H.K.İ. (Evrak Giriş Kayıt Görevlisi)
Seda ULUSOY Büro Personeli (Evrak Giriş Kayıt Görevlisi)
Köksal YILMAZ Kalifiye İşçi (Evrak Çıkış Kayıt Görevlisi)
Erol MADENCİ Düz İşçi (Evrak Kayıt Posta Hazırlama Görevlisi)
Halil AYDIN Memur (Dış Evrak Posta Görevlisi)
Damla ÇAKAL Sürekli İşçi (Sekreter)
Cafer KESKİN Teknisyen (Santral Görevlisi)
Serkan SÖNMEZ Hizmetli (Arşiv Görevlisi)
Bekir ÇOBAN                  Hizmetli 
Durmuş ÇOBAN             Hizmetli 
Ali KIVRAK Hizmetli 
Hüseyin BULUT                * Daimi İşçi (Şoför) (Valilikte Görevli)
Erdal ÇELEBİ                   * Daimi İşçi (Atelye Usta Yardımcısı)(Valilikte Görevli)
Ramazan TÜTÜNCÜ Daimi İşçi (İş Makine Yağcı)
Memduh ÇETİNER             Daimi İşçi (Şoför) 
Ferudun AYDIN Daimi İşçi (Şoför)
Abdurrahman ARICI Daimi İşçi (Operatör)(Şoför)
Evren İNCE Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Ali ÜSTÜN Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Ersin GÜN Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mehmet Ali AKAR Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Volkan AVCI Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Erson TELEF Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Yutkun GÖKÇE Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Süleyman ÇİRKİN Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)
Tülay DEMİR Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)
Gülnur ÇAKIR Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)
Fatma ÖZ Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)
Hacer SÖNMEZ   ** Geçici Görevli (Temizlik Görevlisi-MUÇEV Personeli)
Müşerref ARICI     ** Geçici Görevli (Temizlik Görevlisi-MUÇEV Personeli)
Mehmet Ali KIRTAŞ Sürekli İşçi (Şoför) 
Halil ibrahim KERİMOĞLU Sürekli İşçi (Şoför) 
Halil İbrahim KARABALDIR Sürekli İşçi (Şoför) 
Halit Selahattin ÇETİNKAYA Sürekli İşçi (Şoför) 
Polat KANAVUZLAR Sürekli İşçi (Şoför) 
Ramazan OLCAY Sürekli İşçi (Şoför) 
Atakan YILMAZ Sürekli İşçi (Şoför) 
Orhan TATAR Sürekli İşçi (Şoför) 
Çakan ÇAKAR Sürekli İşçi (Şoför) 
ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Adem KONUK Şube Müdür Vekili
Sami SALİM Çevre Mühendisi
Yusuf KÖROĞLU Çevre Mühendisi
Sermet Kerem KUNDAKÇI Çevre Mühendisi
Zübeyir TAŞKAYA Çevre Mühendisi
Bekir ORHAN Çevre Mühendisi
Hüseyin AYRANCI Çevre Mühendisi
Havser ERTEM VAİZOĞULLAR Biyolog
Mustafa YILDIRIM Kimya Mühendisi
ÇED ve ÇEVRE İZİNLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Gökhan KURAK Şube Müdürü
Ercan KÖSEOĞLU Çevre Mühendisi
Hale USLU Çevre Mühendisi
Selman ŞİMŞEK Çevre Mühendisi
Dilek AYRANCI Çevre Mühendisi
Gökhan BOZKURT Çevre Mühendisi
Ebru KOCAASLAN NARCI Çevre Mühendisi
Filiz YILMAZ Çevre Mühendisi
Kadriye Aybüke COŞAR Biyolog
Filiz KAPLAN Kimya Mühendisi
FETHİYE ÇEVRE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ersin KARA Şube Müdür Vekili
Dilara ÇAĞRITEKİN         Çevre Mühendisi
Erdem KESTEP Harita Mühendisi
Şükrü KOLAK Şehir Plancısı
Merve ÖZER Mimar
Çiğdem ZEYTİN V.H.K.İ. 
Hüseyin ERDOĞAN Bekçi
Deniz GÜNGÖR Düz İşçi
MARMARİS ÇEVRE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Hasan DEREAĞZI Şube Müdür Vekili
İsmail KARGIN Elektrik Elektronik Müh.
Ayşegül DEREAĞZI Jeoloji Mühendisi
Lamiser ERDOĞAN Jeofizik Mühendisi
Erman Tolga BAYRAK Çevre Mühendisi
Murat ŞENTÜRK Şehir Plancısı
Azize EVDAŞI Şehir Plancısı
Ayşe KARGIN Harita Mühendisi    
Ali GÜLER V.H.K.İ.
Bahar YAŞAR                            İdari Büro Görevlisi 
BODRUM ÇEVRE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Orhan GÜL V.H.K.İ.
Mustafa ALACA İdari Büro Görevlisi (Makine Teknikeri)  ** Sanayi ve Teknoloji İl Müd.Personeli