MUĞLA'NIN SORUNLARI ve ÇÖZÜM ÖNERİLERİ
27 Eylül 2017

Bakanımız Sayın Mehmet ÖZHASEKİ'nin şifahi talimatıyla MUĞLA ilinde yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin  görüşüldüğü toplantı 25.09.2017 Pazartesi günü Muğla Öğretmenevi Toplantı Salonunda  Valimiz Sayın Esengül CİVELEK başkanlığında yapıldı.

                Toplantıya Milletvekilimiz Sayın Hasan ÖZYER Milletvekilimiz Sayın Nihat ÖZTÜRK , Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Kemalettin TEKİNSOY , Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem METE , Bakanlığımız I. Hukuk Müşaviri Veli BÖKE , Vali Yardımcısı Kamil KÖTEN , Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil CEYLAN , Genel Müdür Yardımcılarımız , Daire Başkanları , İl Müdürümüz Uğur ŞEREN , Muğla STK üyeleri , İlçe Belediye yetkilileri ve Mahalle Muhtarları katıldı.

                Faydalı geçen toplantıda Muğlada bulunan ÖÇK ve SİT alanlarında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu. Heyet daha sonra 26.09.2017 Salı günü Seydikemer Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Yakup TOPGÖZ ile birlikte Seydikemer ilçesinde bulunan ÖÇK ve SİT alanlarında arazi incelemelerinde bulundular.