Muğla Valiliği
Muğla Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Muğla Valiliği
Muğla Valiliği
Müdürlüğümüzü Tanıyalım

             MUĞLA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI

 

 

            Muğla İli, Menteşe İlçesi,  806 Ada, 361 No.lu Parselde 2.500,00 m2 arsada bulunmaktadır. Binanın   inşaatı 2012 yılında tamamlanarak kullanılmaya başlanmıştır.

            Bina; Bodrum+Zemin+3 Normal kattan oluşmaktadır.

            * Binanın oturum alanı=Bodrum kat inşaat alanı=500 m2

            Bodrum katta Kazan Dairesi, Arşiv, Sistem Odası, Mescit, Laboratuar, Hidrofor Odası, Temizlik Malzeme Deposu, WC-Lavabo bölümleri mevcuttur. Bodrum katta toplam 10 adet oda mevcuttur.

            Zemin katta İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve bağlı birimleri (Personel, Muhasebe, Bilgi İşlem, Evrak Kayıt, Şoförler Odası, Santral-Fotokopi Odası, Danışma) mevcut olup, bu katta toplam 8 oda, Koridor ve WC-Lavabo bölümleri yer almaktadır.

            1. kat, İl Müdürü Odası, Sekreterlik, Toplantı Salonu, Müdür Yardımcıları Odası, Müfettiş Odası, Hukuk Birimi, Proje ve Yapım Şube Müdürü Odası ve Çay Ocağı mevcut olup, bu katta toplam 9 oda, Koridor ve WC-Lavabo bölümleri bulunmaktadır.

            2. katta T.V.K.1-2 Nolu Şube Müdürü, ÇED ve Çevre İzinleri-Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürü, İmar Planlama-Yerel Yönetimler Şube Müdürü ile şube personelleri ve Ambar yer almakta olup, bu katta toplam 10 oda, Koridor ve WC-Lavabo bölümleri bulunmaktadır.

            3. katta Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü personeli, Yapı Denetimi ve Yapı Malzemeleri Şube Müdürü ve personeli, İmar ve Planlama Şube Müdürlüğü personeli bu katta yer almakta  olup, toplam 10 oda, Koridor ve WC-Lavabo bölümleri bulunmaktadır.         

            Bodrum İlçesinde, Bodrum Çevre Şube Müdürlüğü,

            Fethiye İlçesinde, Fethiye Çevre Şube Müdürlüğü,

            Marmaris İlçesinde,  Marmaris Çevre Şube Müdürlüğü hizmet vermektedir.