Muğla Valiliği
Muğla Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Muğla Valiliği
Muğla Valiliği
İl Müdürlüğümüz Personel Durumu
Adı-Soyadı Ünvanı
Ömür ÖZDİL İl Müdürü
Selda GÜRBÜZ İl Müdür Yardımcısı
Veysel Şemsi GÜNER            İl Müdür Yardımcısı
İsmail CEYLAN İl Müdür Yardımcısı
Yusuf SARIKAYA               İl Müdür Yardımcısı
Fevzi ALTINSOY Şube Müdürü
Kenan GÜNERHAN Şube Müdürü
Bedri TUĞA Şube Müdürü
Aynur YALÇINTAŞ Şube Müdürü
Halil İslam BULUT Avukat
Fatih KOCAKAYA Avukat
Kadir YARALI Büro Personeli
Süheyla BAL Şube Müdürü
Işık ÇAKAN İnşaat Mühendisi
Nadi GİRGİN İnşaat Mühendisi
Eşref OKURSOY Makine Mühendisi
Hasan SARI Makine Mühendisi
Alper TÜRKMEN              Elektrik Elektronik Mühendisi
Mustafa KALYONCU Elektrik Teknikeri 
Taner PARLAK İnşaat Teknikeri
Osman CANERİK İnşaat Mühendisi
Yusuf VEZİROĞLU İnşaat Mühendisi
Hasan Hüseyin SAMAN İnşaat Teknikeri 
Hüseyin KAYAKIRAN İnşaat Teknikeri
Hüseyin TÜRK V.H.K.İ.
Osman DURAL Bilgisayar İşletmeni 
Mesut GÜL Şube Müdürü
Hüseyin AÇA İnşaat Mühendisi
Serkan ÖZKAN İnşaat Mühendisi
Barış NAZLIER İnşaat Mühendisi
Ece SARI Makine Mühendisi
Ersin ERTÜRK Makine Teknikeri
Esra TUNÇER Şube Müdürü
Murat TOZ                       Tekniker
Hüseyin KUTLAY Teknisyen
Edip ÇETİNER Sağlık Memuru
Özcan KARACA Şube Müdürü
Ferruh EYÜBOĞLU Şef 
Serkan NAZLI Düz İşçi 
Melike ÖZER Şube Müdür Vekili
Ayfer KURDU Jeoloji Mühendisi
Selçuk ORAK Jeoloji Mühendisi
Mehmet AYHAN              Harita Mühendisi    
Burak YILMAZ Harita Mühendisi    
Fadıl ÖZTATLICI Makine Mühendisi
İsmet ESGİN ZORLU Şehir Plancısı
Nilay AKÇAY Şehir Plancısı
Ahmet KÖSEER Şehir Plancısı
Evcim OKULU Mimar 
Nurullah Sabit İSLAMOĞLU Mimar 
Emine OĞUZ Mimar 
Ceyhun ELİTAŞ Mimar
Nilay YILMAZ Mimar
Eray UĞURLU Harita Mühendisi
Recep KARAESMA V.H.K.İ.(Arşiv Görevlisi)
Ayşe GÜZEL GÖKMEN Büro Personeli
Merve MURAT Büro Personeli
Pınar ÇAKIR                Şube Müdürü
Coşkun ÇELEBİ Harita Mühendisi
Fikriye KAYMAK V.H.K.İ.
Hasan DEREAĞZI Şube Müdür Vekili
Seyit HARTÜN Makine Mühendisi
Ferhat METİN Düz İşçi 
İsmail KARGIN Elektrik Elektronik Müh.
Ayşegül DEREAĞZI Jeoloji Mühendisi
Lamiser ERDOĞAN Jeofizik Mühendisi
Erman Tolga BAYRAK Çevre Mühendisi
Murat ŞENTÜRK Şehir Plancısı
Azize EVDAŞI Şehir Plancısı
Ayşe KARGIN Harita Mühendisi    
Ali GÜLER V.H.K.İ.
Bahar YAŞAR                            İdari Büro Görevlisi 
Süleyman DONBALOĞLU Şube Müdür Vekili
Bekir ERDOĞAN Ziraat Mühendisi
Gülsen TAŞTAN Mimar                 
Tuğba ŞENGÜL Mühendis (Peyzaj Mimarı)
Başak ÇAHAN Şehir Plancısı
İmren ÇÖL ÖZTÜRK Şehir Plancısı
Bekir ORHAN Çevre Mühendisi
Esra KARAYILAN Jeoloji Mühendisi
Oktay TOKSÖZ Harita Mühendisi
Tuba TOPRAK Biyolog
Ahmet YILMAZ Tekniker
Lale Banu ÇINAR V.H.K.İ.
Hande DAŞKIN Teknisyen
Özer ÇOBAN Hizmetli 
Kamil YALÇIN Şube Müdürü
Şeydanur DUMAN V.H.K.İ. 
Bülent GİRGİÇ Düz İşçi (Ambar-Ayniyat-Satın Alma Gör).
Saffet GÜNGÖR Düz İşçi (İşçi Maaş Gör.)
Hüseyin OTUR V.H.K.İ. (Mutemet)
Ebru ALTUN YARALI Büro Personeli (Mutemet) 
Önel KAHYA İdari Büro Görevlisi  (Döner Sermaye Görevlisi)
Yeliz KAHYA İdari Büro Görevlisi  (Özl.İş.Per.Görevlisi)
Mine ÇİL Tekniker (Özl.İş.Per.Görevlisi)
Nihan AYDIN ÖZCAN Tekniker (Bilgi İşlem Sorumlusu)
Asil Kaan TOPALOĞLU Sürekli İşçi (Bilgi İşlem Sorumlusu) 
Ahmet Emin ÖZEN V.H.K.İ. (Bilgi İşlem Sorumlusu)
Osman BOSTANCI İdari Destek Görevlisi  (Elektrik İşleri Görevlisi)
Yusuf AKCAN İdari Destek Görevlisi  (Şoför)
Mehmet Ali Ülkem ARSLAN V.H.K.İ. (Evrak Giriş Kayıt Görevlisi)
Seda ULUSOY Büro Personeli (Evrak Giriş Kayıt Görevlisi)
Köksal YILMAZ Kalifiye İşçi (Evrak Çıkış Kayıt Görevlisi)
Erol MADENCİ Düz İşçi (Evrak Kayıt Posta Hazırlama Görevlisi)
Damla ÇAKAL Sürekli İşçi (Sekreter)
Cafer KESKİN Teknisyen (Santral Görevlisi)
Serkan SÖNMEZ Hizmetli (Arşiv Görevlisi)
Bekir ÇOBAN                  Hizmetli 
Durmuş ÇOBAN             Hizmetli 
Ali KIVRAK Hizmetli 
Hüseyin BULUT                * Daimi İşçi (Şoför) (Valilikte Görevli)
Erdal ÇELEBİ                   * Daimi İşçi (Atelye Usta Yardımcısı)(Valilikte Görevli Şoför)
Memduh ÇETİNER             Daimi İşçi (Şoför) 
Ferudun AYDIN Daimi İşçi (Şoför)
Abdurrahman ARICI Daimi İşçi (Operatör)(Şoför)
Ramazan TÜTÜNCÜ Daimi İşçi (İş Makine Yağcı)
Evren İNCE Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Ali ÜSTÜN Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Ersin GÜN Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Mehmet Ali AKAR Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Volkan AVCI Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Erson TELEF Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Yutkun GÖKÇE Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi)
Özge TATLICAN Destek Personeli (Temizlik Görevlisi)
Halil AKDENİZ Destek Personeli (Temizlik Görevlisi)
Süleyman ÇİRKİN Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)
Tülay DEMİR Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)
Gülnur ÇAKIR Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)
Fatma ÖZ Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)
Hacer SÖNMEZ   ** Geçici Görevli (Temizlik Görevlisi-MUÇEV Personeli)
Müşerref ARICI     ** Geçici Görevli (Temizlik Görevlisi-MUÇEV Personeli)
Mehmet Ali KIRTAŞ Sürekli İşçi (Şoför) 
Halil ibrahim KERİMOĞLU Sürekli İşçi (Şoför) 
Halil İbrahim KARABALDIR Sürekli İşçi (Şoför) 
Halit Selahattin ÇETİNKAYA * Sürekli İşçi (Şoför) ( İdari Mahkemede Görevli)
Polat KANAVUZLAR       * Sürekli İşçi (Şoför)    (Valilikte Görevli)
Ramazan OLCAY Sürekli İşçi (Şoför) 
Atakan YILMAZ Sürekli İşçi (Şoför) 
Orhan TATAR Sürekli İşçi (Şoför) 
Çakan ÇAKAR Sürekli İşçi (Şoför) 
Adem KONUK Şube Müdür Vekili
Sami SALİM Çevre Mühendisi
Yusuf KÖROĞLU Çevre Mühendisi
Sermet Kerem KUNDAKÇI Çevre Mühendisi
Hüseyin AYRANCI Çevre Mühendisi
Havser ERTEM VAİZOĞULLAR Biyolog
Mustafa YILDIRIM Kimya Mühendisi
Gökhan KURAK Şube Müdürü
Ercan KÖSEOĞLU Çevre Mühendisi
Hale USLU Çevre Mühendisi
Zübeyir TAŞKAYA Çevre Mühendisi
Selman ŞİMŞEK Çevre Mühendisi
Dilek AYRANCI Çevre Mühendisi
Gökhan BOZKURT Çevre Mühendisi
Ebru KOCAASLAN NARCI Çevre Mühendisi
Damla KAPAN Çevre Mühendisi
Filiz YILMAZ Çevre Mühendisi (Ücretsiz İzinli)
Kadriye Aybüke COŞAR Biyolog
Filiz KAPLAN Kimya Mühendisi
İlknur ŞANLIMEŞHUR Kimya Mühendisi
Ersin KARA Çevre Mühendisi
Dilara ÇAĞRITEKİN         Çevre Mühendisi
Erdem KESTEP Harita Mühendisi
Şükrü KOLAK Şehir Plancısı
Muzaffer ŞENKAYA Şehir Plancısı
Merve ÖZER Mimar
Çiğdem ZEYTİN V.H.K.İ. 
Hüseyin ERDOĞAN Bekçi
Deniz GÜNGÖR Düz İşçi
Orhan GÜL V.H.K.İ.
Mustafa ALACA     ** İdari Büro Görevlisi (Makine Teknikeri)  ** Sanayi ve Teknoloji İl Müd.Pers.